סדנאות לגנים

חברת 'תנועה בהנאה' מעמידה לרשותכם מבחר של סדנאות חד פעמיות ייחודיות המותאמות לאירועים ומועדים שונים כגון: ראש שנה, ט"ו בשבט, חנוכה, פורים, יום המשפחה, גיבוש חברתי, מסיבת תחילת או סוף שנה, פתיחת ספרייה ועוד.

לבחירתכם סדנאות לפעילות משותפת עם הורי הגן או להבדיל לילדי הגן בלבד.

כדי ליצור את החוויה המושלמת אנו נגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש: כלי נגינה, תחפושות ואביזרים ועם מיטב המדריכים שיהפכו את האירוע לחוויה בלתי נשכחת!

הסדנאות מוצעות לגנים בפריסה ארצית ומועברות על ידי צוות מקצועי ומיומן.

בין הסדנאות המוצעות:

זומבה- הלהיט החדש שכבש את כל העולם מגיע אליכם לגן !

סדנא חוויתית ותוססת שבה הילדים נוטלים חלק בחיבור ריקודים מלאי מרץ, קצב ומוזיקה מלהיבה ונחשפים למוסיקה הדרום אמריקאית ולשלל סגנונות ריקוד כגון: סלסה, רומבה, צ'ה- צ'ה, טנגו, סמבה, היפ- הופ, ריקודי בטן ועוד.

ייחודה של הסדנא בכך שהיא משלבת הנאה גדולה של הילדים לצד תרגילי תנועה במרחב- לשיפור ושכלול היכולות המוטוריות והקוגנטיביות שלהם: בכל פעם מחדש יצאו ילדי הגן לחוויה בלתי נשכחת שתפתח את הקואורדינציה שלהם, תעודד אותם לאורח חיים פעיל ובריא ותתרום לפיתוח הביטחון העצמי, היצירתיות, עבודת הצוות והאחריות שלהם.

דראמס אלייב- מתופפים ונהנים ועכשיו גם לילדי הגן!

סדנא שהיא חוויה הרמונית של צלילים, הקשה, תנועה ואין סוף הנאה מצד הילדים.

פעילות הדראמס אלייב מתבצעת בקבוצות בהן הילדים מסודרים שורות שורות או במעגלים.

כל ילד מקבל כדור גומי גדול המקובע על מעמד וזוג מקלות תיפוף. ייחודו של הכדור הוא בכך שהוא סופג את ההדף ובמקביל המוסיקה מקפיצה ומעודדת את הילדים להתנועע כשקצב התיפוף ממלא את החלל להנאתם של כל המשתתפים. שיעור הדראמס אלייב טומן בחובו יתרונות רבים: פיתוח יכולות מוטוריות וחברתיות, שיפור הזיכרון והריכוז,  שמירה על אורח חיים פעיל ובריא, הגברת הקואורדינציה ופיתוח מוטוריקה גסה ועדינה.

סדנת פתיחת ספריה- חוויה ספרותית לקטנטנים

פעילות לילדי הגן המפגישה אותם עם העולם הקסום של המילים הכתובות: הסיפור והאגדה. הילדים נוטלים חלק פעיל בעלילה, מביעים את עצמם תוך משחק ו'נכנסים' לתוך סיפורים קסומים כגון 'אריה הספרייה' ו'הכיסים של ענתי'.

סדנת קבלת שבת – ביחד נקבל את השבת בדרך חוויתית, נפגוש את חנהל'ה ושמלת השבת שלה, ניטול חלק בסיפור, נחלק תפקידים ונשמש כשחקנים פעילים בסיפור שכל הילדים כ"כ אוהבים.

מחפשים סדנה מקורית מעניינת ומקצועית כפעילות לילדי הגן?

צרו איתנו קשר ואנו נציע לכם את הסדנא המתאימה ביותר לגן שלכם.