פעילויות לצהרונים

חברת 'תנועה בהנאה' מעמידה לרשות צוות הצהרון את מיטב ההפעלות, החוגים ופעילויות ההעשרה בתחומי החינוך הגופני, החינוך המוסיקלי והדרמה. ידע וניסיון של שנים רבות הושקעו בפיתוח התכנים כך שיהיו מעשירים ומהנים כאחד ויעמידו לרשותכם מגוון נרחב של פעילויות לילדי הגן- לאורך כל השנה.

הפעילויות מותאמות לגילאי הילדים, התפתחותם, צורכיהם ויכולותיהם. הן דינאמיות ומאפשרות גמישות בתכנים, כך שניתן לבצע בהן התאמות ושינויים על פי דרישות הצוות ובהתאם ליכולותיהם ואופיים של הילדים.

צוות ההדרכה כולל נבחרת איכותית של מורים לחינוך גופני ותנועה בעלי תעודת הוראה ובוגרי מכללות לחינוך גופני, מורים למוסיקה בעלי תעודות הוראה ובוגרי מכללות למוסיקה ומורים לדרמה ודרמה תרפיה. אנו גאים בכך שצוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה על פי ניסיונם המקצועי של המשתתפים בו ועל פי התאמתם הרבה לעבודה עם ילדים. כל המורים שלנו הם בעלי ניסיון, גישה וידע רב בעבודה עם הגיל הרך והצעיר- מאושרים ומפוקחים ע"י משרד החינוך.

דוגמאות להפעלות המוצעות לצהרונים:

משחק ודרמה- חוג ייחודי המפתח את הדמיון, החשיבה היצירתית ,הכישורים החברתיים והביטחון העצמי. הפעילות משלבת בתוכה תיאטרון ותנועה ומאפשרת לילדים מרחב של הבעה ויצירה תוך התנסות מעשירה ומהנה בכל פעם מחדש!כל מפגש הוא הצגה שבה הופכים הילדים לשחקנים ולכוכבים שלה: ילדי הצהרון נפגשים עם סיפורים מוכרים וחדשים, מפתחים את הצדדים היצירתיים שלהם, מגלים את השחקן שבהם, מתחפשים, מחליפים תפקידים, מפתחים דפוסי התייחסות לילדים אחרים ואל עצמם ונוגעים ברגשות שבתוכם.

התכנים מותאמים לגילם של הילדים- תוך שימת דגש על יכולותיו האינדיבידואליות של כל ילד וילד.

חינוך גופני- לאחר שעות הלימודים הארוכות בהם ישבו מרבית הזמן ולא הניעו את גופם אין טוב יותר מאשר פעילות של חינוך גופני! התוכנית שפותחה על ידנו מציעה מפגש חוויתי ומהנה עם עולם התנועה והספורט ומותאמת לגילם של הילדים – תוך שימת דגש על יכולותיו האינדיבידואליות של כל ילד וילד. הפעילות המוצעת מבטיחה בראש ובראשונה הנאה רבה ואף תורמת לפיתוח יכולות מוטוריות, קוגנטיביות וחברתיות: פיתוח וחיזוק הדימוי והביטחון העצמי, עידוד של חשיבה עצמית ועידוד לאהבת התנועה.

הפעילות מבוססת על תוכנית שנתית ומחולקת לנושאים שונים ומגוונים תוך התאמה לשלבי ההתפתחות המוטורית, הקוגניטיבית והרגשית של הילדים המשתתפים.

מוסיקה- תוכנית החינוך המוסיקלי שפותחה על ידינו היא תוכנית ייחודית וחווייתית המאפשרת לכל ילד להתנסות ולפתח את היכולות המוסיקליות שלו. אנו, בחברת 'תנועה בהנאה' מאמינים שבכל ילד טמונה יכולת מוסיקלית ושתפקידנו הוא לעזור ולממש אותה, שכן החינוך המוסיקלי תורם רבות להתפתחותם השכלית והרגשית של ילדינו וזאת מעבר להנאה הרבה אותה הם מפיקים בכל פעם מחדש ממנו.

השיעורים מועברים בצורה חווייתית ומהנה ביותר – וכך בעזרת רגעים קסומים הוא לומד לאהוב את העולם המוסיקלי ולהיות פתוח אליו בכל פעם מחדש.

ייחודו של החוג הוא בכך שהוא כולל חינוך מוסיקלי בשילוב של תרגילי תנועה במרחב- לשיפור ושכלול היכולות המוטוריות והקוגנטיביות של הילדים. במהלך השנה נאזין ונלמד על סגנונות מוסיקליים שונים, נשחק במשחקים מוסיקליים ייחודיים ונאזין האזנה מכוונת למוסיקה תוך התנסות בכלי נגינה שונים ומגוונים.

 לפרטים ומידע נוסף אודות פעילויות תנועה והנאה לצהרונים  צרו איתנו קשר כבר עכשיו